warzywa warzywa
SPRZEDAJĄCY WARZYWA

Zapraszamy polskich rolników wyspecjalizowanych w produkcji warzyw do kooperacji. Dzięki współpracy z nami, każdy producent może otrzymać wsparcie w zakresie właściwego przygotowywania produktów i dostaw materiałów produkcyjnych. Zapewniamy stałe i duże odbierane ilości koordynując proces logistyczny dostaw.


wloszczyzna warzywa
KUPUJĄCY WARZYWA

Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą na rynek świeży miedzy innymi:

brokułu, kalafiora, cebuli, kapusty białej i czerwonej, kapusty pekińskiej, kapusty włoskiej, sałaty masłowej i lodowej, rzodkiewki, pora, marchewki, pietruszki, selera, buraka, włoszczyzny, kukurydzy, ogorków , pomidorów i innych.
warzywa
POSIADAMY możliwości pozwalające na sortowanie warzyw według rozmiaru, koloru czy wagi oraz maszyny myjące i pakujące w siatki plastikowe, tacki metodą termiczną oraz maszyny do opakowan flow pack i carry bag. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów. Specjalizujemy się w obsłudze hurtowej wymagających klientów dlatego też z łatwościa możemy dostarczać szeroką gamę asortymentu warzyw w wielotonowych ilościach przez caly rok. Każde zamówienie realizujemy w sposób indywidualny, dostosowując opakowania i ilość towaru do indywidualnych potrzeb klientów.

Nasze warzywa są poddawane wnikliwej ocenie jakościowej przez przeszkolony w tym kierunku personel. Tylko surowiec najlepszej jakości stanowi bazę dla naszych produktów.

                                              Zapraszamy do składania szczegółowych zapytań ofertowych.
                                              Chętnie rownież udzielimy informacji na temat naszej współpracy.
Copyright © 2011 strony internetowe Wszystkie prawa zastrzeżone